Galvenā izvēlne

Grāmatu autori, grāmatu un preses izdevēji var pieteikties atlīdzībai par 2023. gadā izdotajiem darbiem

Vizualizācija - Saņem atlīdzību par radošumu

Aicinām pieteikties saņemt kopēšanas atlīdzību grāmatu autorus, grāmatu un preses izdevējus, kuri LATREPRO nav pieteikušies iepriekš.

Attiecīgā atlīdzība tiek aprēķināta, balstoties uz Latvijas Nacionālās bibliotēkas kopkataloga datiem, kuros ietvertas konkrētajā gadā Latvijā izdotās grāmatas un preses izdevumi.

Līdz 2024. gada 15. septembrim atsūtot savu pieteikumu, iespējams saņemt atlīdzību par 2023. gadā izdotajiem darbiem.

Pieteikšanās process ir vienkāršots. Izdoto darbu saraksts autoriem un izdevējiem vairs nav jāsūta. Ja autors vai izdevējs iepriekš pieteicies LATREPRO, tad atkārtota pieteikšanās nav nepieciešama, izņemot gadījumus, ja mainījušies autora vai izdevēja dati (piemēram, autora uzvārds, autora pseidonīms, izdevēja nosaukums, bankas konts u.tml.).

Vizualizācija - vai man jāaizpilda pieteikums?

Pieteikuma iesniegšanai jāizmanto pieteikuma forma (pieejama LATREPRO mājas lapas www.latrepro.lv sadaļā 05 - DOKUMENTI).

Ja autors vai izdevējs izmanto drošu elektronisko parakstu, tad nepieciešams aizpildīto pieteikumu parakstīt ar šo parakstu un nosūtīt uz LATREPRO e-pastu birojs@latrepro.lv (šajā gadījumā nav nepieciešams dokumentus sūtīt arī pa pastu).

Ja autors vai izdevējs neizmanto elektronisko parakstu, tad aicinām pieteikumu (aizpildītu un parakstītu) nosūtīt papīra formātā uz LATREPRO juridisko adresi: Krišjāņa Valdemāra iela 6, Rīga, LV-1010, kā arī uz LATREPRO e-pastu birojs@latrepro.lv.

Lūdzam ievērot pieteikšanās termiņu - 2024. gada 15. septembris, jo nākamā pieteikšanās būs pēc gada.