Galvenā izvēlne

Drukātās preses autori var pieteikties atlīdzībai par 2016.-2023. gadā izdotajiem darbiem

Vizualizācija - Atlīdzība drukātās preses autoriem 2016-2023

Aicinām pieteikties drukātās preses teksta autorus, kā arī vizuālo darbu autorus (fotogrāfus, ilustratorus, karikatūristus u.c.) atlīdzībai par darbu kopēšanu. Atsūtot pieteikumu līdz 2024. gada 15. septembrim, iespējams saņemt atlīdzību par 2016. – 2023. gadā izdotajiem darbiem.

Pieteikšanās process ir vienkāršs. Autoram ir jāsniedz LATREPRO savi pamatdati (vārds, uzvārds, pseidonīms, e-pasts u.c.), informācija vai attiecīgajā gadā viņa darbi ir izdoti vienā, divos vai vairāk kā divos izdevumos, kā arī informācija par preses izdevniecībām, kurās šie izdevumi ir izdoti.

Vizualizācija - vai man jāaizpilda pieteikums?

Pieteikuma iesniegšanai jāizmanto pieteikuma forma (pieejama LATREPRO mājas lapas www.latrepro.lv sadaļā 05 - DOKUMENTI).

Ja autors izmanto drošu elektronisko parakstu, tad nepieciešams aizpildīto pieteikumu parakstīt ar šo parakstu un nosūtīt uz LATREPRO e-pastu birojs@latrepro.lv (šajā gadījumā nav nepieciešams dokumentus sūtīt arī pa pastu).

Ja autors neizmanto elektronisko parakstu, tad aicinām pieteikumu (aizpildītu un parakstītu) nosūtīt papīra formātā uz LATREPRO juridisko adresi: Krišjāņa Valdemāra iela 6, Rīga, LV-1010, kā arī uz LATREPRO e-pastu birojs@latrepro.lv.

Plašāku informāciju par atlīdzību un pieteikšanās procesu var gūt, iepazīstoties ar LATREPRO sagatavoto bukletu periodikas autoram. Tajā ir ietverts arī aizpildīts pieteikuma paraugs. Buklets periodikas autoram ir pieejams LATREPRO mājas lapas sadaļā 05 - DOKUMENTI (apakšsadaļā Informatīvi materiāli).

Lūdzam ievērot pieteikšanās termiņu - 2024. gada 15. septembris, jo nākamā pieteikšanās būs pēc gada.